ul. Dobrego Pasterza 118c/lu6, Kraków

O nas

O nas

Nasz zespół

Gabinet stomatologiczny Vip-Dent założony został i kierowany jest przez dr n. med. Sławomira Karwana. Specjalizuje się on w chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, chirurgii ortognatycznej, leczeniu wrodzonych wad twarzowo-czaszkowo-szczękowych oraz dermatochirurgii.

Lekarze specjaliści

W Vip-Dent tworzymy interdyscyplinarny zespół lekarzy dentystów i chirurgów, zawsze otwartych i gotowych do pomocy. W zależności od problemu nasi Pacjenci konsultowani i leczeni są przez specjalistę danego zakresu stomatologii.

Wiedza i doświadczenie

W naszej pracy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, ale pragniemy także, aby każdy z naszych Pacjentów czuł się u nas dobrze. Dbamy o to, aby już od progu czuli się Państwo u nas przyjemnie i swobodnie.
vip-dent

Nowoczesna diagnostyka

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów dbamy o to, aby nasze wyposażenie oraz sprzęt spełniały najwyższe standardy. Staranne przeprowadzenie procesu diagnostycznego daje znacznie większą szansę powodzenia wdrożonego leczenia. Dlatego w naszym gabinecie posiadamy m.in. Tomograf Wiązki Stożkowej (CBCT), czy radiowizjografię.

CBCT jest szybszą i bezpieczniejszą odmianą konwencjonalnej Tomografii Komputerowej stworzoną dla stomatologii. Zastosowanie promieniowania w postaci wiązki stożkowej umożliwiło obrazowanie twarzoczaszki w trakcie tylko jednego obrotu źródła promieniowania. Skutkuje to mniejszą dawką promieniowania w porównaniu z tomografią spiralną oraz znacznym skróceniem czasu badania.

Dane uzyskane w trakcie jednego obrotu lampy w czasie krótszym niż minuta pozwalają uzyskać obrazy, które do tej pory wymagały wykonania wielu zdjęć radiologicznych. Jedno badanie CBCT zastępuje zdjęcia zębowe, panoramiczne, cefalometryczne, zgryzowe oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Obróbka danych pochodzących z CBCT dostarcza lekarzowi więcej informacji niż wymienione wyżej wszystkie zdjęcia razem.

Dogodna lokalizacja Vip-Dent

Naszych Pacjentów przyjmujemy w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum Krakowa (10 min. autem), przy ul. Dobrego Pasterza 118c, lokal użytkowy 6, w nowo wybudowanym kompleksie Apartamentów Kaskada. Do dyspozycji Pacjentów bezpłatny parking, komfortowe gabinety, diagnostyka rtg na miejscu, klimatyzowane pomieszczenia, wi-fi.

Współpraca

Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w znieczuleniu ogólnym, wykonywane są w sali operacyjnej Szpitala CenterMed w Krakowie.

Dobrego Pasterza 118c/Lu6, Kraków

Pon.-Pt. : 08.00 - 20.00