ul. Dobrego Pasterza 118c/lu6, Kraków

O nas

O nas

Nasz zespół

Gabinet stomatologiczny Vip-Dent założony został i kierowany jest przez dr n. med. Sławomira Karwana. Specjalizuje się on w chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii, chirurgii stomatologicznej, chirurgii ortognatycznej, leczeniu wrodzonych wad twarzowo-czaszkowo-szczękowych oraz dermatochirurgii.

Lekarze specjaliści

W Vip-Dent tworzymy interdyscyplinarny zespół lekarzy dentystów i chirurgów, zawsze otwartych i gotowych do pomocy. W zależności od problemu nasi Pacjenci konsultowani i leczeni są przez specjalistę danego zakresu stomatologii.

Wiedza i doświadczenie

W naszej pracy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, ale pragniemy także, aby każdy z naszych Pacjentów czuł się u nas dobrze. Dbamy o to, aby już od progu czuli się Państwo u nas przyjemnie i swobodnie.
vip-dent

Vip Dent Kraków Opinie

Dzisiaj byłem drugi raz u Pana dr Karwana. Usuwaliśmy ósemkę chirurgicznie bo inaczej nie chciała wyjść. Poprzednio 7 z ropniem. Pan Doktor to świetny profesjonalista. Podczas zabiegu nic nie boli, ma kontakt z pacjentem i pozwala poczuć ten psychiczny spokój tak bardzo potrzebny. Polecam wszystkim, którzy boją się chirurga dentysty! Najlepszy specjalista w Polsce!

Tomasz Zajdel
Tomasz Zajdel

Z całego serca polecam VIP Dent. Mili pomocni empatyczni ludzie, a hirurdzy świetni i najlepsi specjaliści jakich spotkałam. A wcześniej byłam u wielu i niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć. A VIP Dent będę zawsze polecać każdemu bo naprawdę świetni ludzie.

Monika Janota
Monika Janota

Pełen profesjonalizm i humor zarazem, niwelujący stres. Lekarz dokładnie tłumaczy co po kolei będzie się działo, dzięki temu wszystko przebiega spokojnie. Wyrywanie ósemki nic nie bolało, polecam to miejsce i pracujących tam lekarzy.

Paula Borkowska
Paula Borkowska

Pełny profesjonalizm. To aż dziwne, żeby dziwić się wysoką jakością usług medycznych i cieszyć że nie ma zastrzeżeń. Wyjątek od reguły. To powinien być standard.

Maciej Chmielowski
Maciej Chmielowski

Profesionalne podejście do pacjenta, jeżeli ktoś się wcześniej zraził fo dentysty, tutaj zobaczy że taka wizyta nie musi być bolesna.

Michał Bębenek
Michał Bębenek

Świetni dentyści, profesjonalne i bezbolesne usuwanie zęba oraz fachowa higienizacja jamy ustnej! Gorąco polecam!

Mariusz Kaczor
Mariusz Kaczor

Jak dla mnie najlepszy gabinet stomatologiczny w Krakowie, serdecznie polecam wszystkim, nawet tym co się boją wyrywania zębów jak ja 🙂

Piotr Kucharski
Piotr Kucharski

Nawet nie wiem kiedy moja ósemka już nie była moją ósemką- wszystko sprawnie i komfortowo 🙂

Michał Siczek
Michał Siczek

Usunelam tam dwie osemki. Bylo bardzo szybko, bezbolesnie i w milej atmosferze.

Anni Su
Anni Su

Ok. 10 lat odkladałem wyrwanie ósemki z obawy na konsekwencje typu spuchnięta twarz, długa rekonwalescencja itp. Przyszedłen wczoraj do dr Karwana i w czasie poniżej jednej minuty pozbyłem się problemu. Ten człowiek ma niesamowite zdolności.

Jan Jakub Pawlik
Jan Jakub Pawlik

Doktor wykazał się profesjonalizmem. Usuwanie dwóch ósemek w dość skomplikowanym przypadku okazało się formalnością. Dodatkowo wsparcie po zabiegu również doskonale. Polecam!

Michał
Michał

Serdecznie Polecam Dr Karwan. Jestem jedną z tych osób która panicznie boi się takich zabiegów ,a tutaj wyrwana ósemka w dosłownie kilka sekund. Polecam

Karolina Kosik
Karolina Kosik

Nowoczesna diagnostyka

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów dbamy o to, aby nasze wyposażenie oraz sprzęt spełniały najwyższe standardy. Staranne przeprowadzenie procesu diagnostycznego daje znacznie większą szansę powodzenia wdrożonego leczenia. Dlatego w naszym gabinecie posiadamy m.in. Tomograf Wiązki Stożkowej (CBCT), czy radiowizjografię.

CBCT jest szybszą i bezpieczniejszą odmianą konwencjonalnej Tomografii Komputerowej stworzoną dla stomatologii. Zastosowanie promieniowania w postaci wiązki stożkowej umożliwiło obrazowanie twarzoczaszki w trakcie tylko jednego obrotu źródła promieniowania. Skutkuje to mniejszą dawką promieniowania w porównaniu z tomografią spiralną oraz znacznym skróceniem czasu badania.

Dane uzyskane w trakcie jednego obrotu lampy w czasie krótszym niż minuta pozwalają uzyskać obrazy, które do tej pory wymagały wykonania wielu zdjęć radiologicznych. Jedno badanie CBCT zastępuje zdjęcia zębowe, panoramiczne, cefalometryczne, zgryzowe oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Obróbka danych pochodzących z CBCT dostarcza lekarzowi więcej informacji niż wymienione wyżej wszystkie zdjęcia razem.

Dogodna lokalizacja Vip-Dent

Naszych Pacjentów przyjmujemy w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum Krakowa (10 min. autem), przy ul. Dobrego Pasterza 118c, lokal użytkowy 6, w nowo wybudowanym kompleksie Apartamentów Kaskada. Do dyspozycji Pacjentów bezpłatny parking, komfortowe gabinety, diagnostyka rtg na miejscu, klimatyzowane pomieszczenia, wi-fi.

Współpraca

Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w znieczuleniu ogólnym, wykonywane są w sali operacyjnej Szpitala CenterMed w Krakowie.

Dobrego Pasterza 118c/Lu6, Kraków

Pon.-Pt. : 08.00 - 20.00