Home / O Nas

Vip Dent

Vip Dent to nowoczesny gabinet proponujący Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną współpracujących ze sobą lekarzy różnych specjalności. Kierowany jest przez dr n. med. Sławomira Karwana specjalisty w chirurgii szczękowo-twarzowej, w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej, chirurgii ortognatycznej, leczeniu wrodzonych wad twarzowo-czaszkowo-szczękowych oraz dermatochirurgii.

vip dent

Współpraca z wysoko wykwalifikowanym personelem medycznym posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe, sprawia, że naszą pracę wykonujemy sprawnie i precyzyjnie. W związku z ciągłym rozwojem współczesnej medycyny stale podwyższamy własne kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach, konferencjach i kursach organizowanych w Polsce jak i za granicą.

W naszej pracy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, jednak pragniemy, aby jednocześnie każdy z naszych Pacjentów czuł się u nas dobrze. Dbamy o to, aby już od progu czuli się Państwo u nas przyjemnie i swobodnie.

Nowoczesna diagnostyka

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów dbamy o to, aby nasze wyposażenie oraz sprzęt spełniały najwyższe standardy. Staranne przeprowadzenie procesu diagnostycznego daje znacznie większą szansę powodzenia wdrożonego leczenia. Dlatego w naszym gabinecie posiadamy m.in. Tomograf Wiązki Stożkowej (CBCT), czy radiowizjografię.

CBCT jest szybszą i bezpieczniejszą odmianą konwencjonalnej Tomografii Komputerowej stworzoną dla stomatologii. Zastosowanie promieniowania w postaci wiązki stożkowej umożliwiło obrazowanie twarzoczaszki w trakcie tylko jednego obrotu źródła promieniowania. Skutkuje to mniejszą dawką promieniowania w porównaniu z tomografią spiralną oraz znacznym skróceniem czasu badania.

diagnostyka w Vip Dent

Dane uzyskane w trakcie jednego obrotu lampy w czasie krótszym niż minuta pozwalają uzyskać obrazy, które do tej pory wymagały wykonania wielu zdjęć radiologicznych. Jedno badanie CBCT zastępuje zdjęcia zębowe, panoramiczne, cefalometryczne, zgryzowe oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Obróbka danych pochodzących z CBCT dostarcza lekarzowi więcej informacji niż wymienione wyżej wszystkie zdjęcia razem.

Dogodna lokalizacja Vip Dent

Naszych Pacjentów przyjmujemy w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum Krakowa (10 min. autem), przy ul. Dobrego Pasterza 118c, lokal użytkowy 6, w nowo wybudowanym kompleksie Apartamentów Kaskada. Do dyspozycji Pacjentów bezpłatny parking, komfortowe gabinety, diagnostyka rtg na miejscu, klimatyzowane pomieszczenia, wi-fi. Sprawdź na mapie jak blisko od centrum jesteśmy!


Współpraca

CENTERMED

Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej w znieczuleniu ogólnym, wykonywane są w sali operacyjnej Szpitala CenterMed w Krakowie.

centermed


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz