ul. Dobrego Pasterza 118c/lu6, Kraków

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w Vip-Dent Kraków

Coraz więcej osób dostrzega jak ogromny wpływ na wygląd twarzy mają ładne, harmonijne zęby z naturalnym kształtem dziąseł i warg. Piękny, biały uśmiech często decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie robimy na innych, ale też wpływa na naszą samoocenę. Piękne zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy.

Obecnie pacjenci mają więcej opcji niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o możliwości poprawy wyglądu swoich zębów. Większość z nich wykonana może zostać podczas tylko jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym.

stomatologia estetyczna kraków

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Zabiegi poprawiające estetykę wyglądu Pacjenta znajdujemy w różnych dziedzinach stomatologii: profilaktyce, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, implantologii. Prawie wszystko co robi się w protetyce ma ogromne znaczenie dla wyglądu estetycznego.

Najpopularniejszym zabiegiem profilaktycznym jest skaling i piaskowanie oraz wybielanie zębów. W leczeniu zachowawczym, wykorzystując nowoczesne materiały kompozytowe, można poprawić wygląd przebarwionych, uszkodzonych zębów.

Gdy rekonstrukcja zęba czy przebarwienia wymagają więcej niż tylko wybielania, wypełnienia, proponujemy rozwiązanie w postaci licówek lub porcelanowych koron.

Do nowoczesnych rozwiązań należą także tzw. protezy bezklamrowe, które w 100% pozwalają ukryć fakt posługiwania się nimi oraz korony, mosty i licówki wykonywane z coraz lepszych materiałów, imitujących z perfekcyjną dokładnością własne zęby.

W ortodoncji zabiegiem poprawiającym estetykę jest m.in. regulowanie wadliwego, nieestetycznego ustawienia zębów, a przy pomocy implantów można uzupełniać brakujące zęby w sposób trwały i estetyczny.

Dysponujemy bogatym wachlarzem możliwości odbudowy lub poprawy uśmiechu. Warto zadbać o to aby zęby dodawały nam blasku, urody oraz zdrowia i służyły przez wiele lat. Stomatologia estetyczna Kraków łączy naukę i technikę dentystyczną ze sztuką, aby kreować piękne uśmiechy.

Stomatologia estetyczna Kraków cennik

Zabiegi stomatologii estetycznej ściśle związane z estetyką uśmiechu, jak licówki zaczynają się od 400 zł. Cena licówek jest zróżnicowana w zależności od wybranego materiału. Licówki kompozytowe są tańsze od porcelanowych. Wybielanie zębów w zależności od wybranej metody kosztuje od 1000 do 2000 zł. Ceny zabiegów higienizacyjnych jak skaling i piaskowanie wynosi 150 zł. Po więcej informacji na temat cen innych zabiegów zapraszamy do zakładki cennik.